kamagra 100 mg, kamagra jel, kamagra, kamagra türkiye Kamagra 100 Mg Jel | Kamagra Jel 100 Mg Türkiye
Müşteri Temsilcisi 0212 909 52 59

Kamagra 100 Mg

Kamagra 100 Mg

Kamagra 100 mg nedir, ne işe yarar diye soruduğunuzu duyar gibiyiz bu sorunuza cevap olarak en etkili cinsel gücü arttırıcı gıda takviyesi diyebiliriz. Kamagra 100 mg Jel tablet yutma sorunu olanlar için en etkili çözümdür.Lakin tablet kullanmak isteyen müşterilerimize öneri olarak bol su ile içilmesi gerekmektir.Tablet kullanan müşterilerimizin bize yapılan geri bildirimlerde etkisinin daha fazla olduğu tespit edilmiştir Kamagra 100 mg jelin kullanımı ilişkiden yaklaşık 45 ila 60 dk içerisindedir.Bizim önerimiz en az 60 dakika öncesinde kullanımıdır. Kamagra oral jel kullanımına örnek vermek gerekirse meyve suyu en büyük tavsiye ettiğimiz kullanım şekillerinden biridir. Kamagra 100 mg jel çeşitleri ise ananas, limon, vanilya, muz, kara üzüm, böğürtlen ve çilek olmak üzere hoş kokulu 7 adet bulunmaktadır.

Kamagra 100 mg Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Husular

Kamagra 100 mg Jel ürününü kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar

  • Kamagra 100 mg Jel Ajanta firması tarafından sizlere ulaştırılmak için üretilmektedir.Ürünün ambalajında üretici firma ismi yazmıyorsa ürünün orijinal olmadığı anlamına gelir. Eğer böyle bir ürünle karşılaşırsanız aldığınız yere aide talebinde bulunmalısınız.
  • Ürünü tablet olarak aldıysanız ve ilk kullanımız ise tableti 2 ye bölerek parça parça almanız tavsiye edilmektedir.
  • Partnerinizle cinsel münasebete başlamadan önce muhakkak 1 saat öncesinde bol su ile içilmesi gerekmektedir.
  • Kamagra 100 mg kullanılırken kesinlikle Alkol ve gazlı içecekle içmekten uzak durunuz.
  • Kamagra 100 mg jeli kullandığınız vakitlerde, Nitrogliserin(KALP DAMAR RAHATSIZLIKLARINDA KULLANILAN İLAÇLARIN ÇOĞUNDA BULUNAN ETKİ MADDESİ) etken maddesini içeren ürünleri kullanmayın.
  • Prostat ilaçları ve yüksek tansiyon ilaçlarını ürün beraberinde kullanmayınız.

 

Yorum Yap